O Korbo Blocks

Klocki KORBO to nasza wizja zabawki edukacyjnej – uniwersalnej i atrakcyjnej dla dzieci w każdym wieku.

Idea: „Pomyśl, zbuduj, zakręć” najlepiej opisuje innowacyjność tego produktu. Zabawa konstrukcyjnymi klockami KORBO pozytywnie wpływa na rozwój dziecka, zachęcając je do kreatywnego i logicznego myślenia, stymulując zmysły, umożliwiając ćwiczenie zdolności manualnych oraz koordynacji ręka-oko.

Na polskim rynku działamy od 27 lat. Markę KORBO stworzyliśmy w 2016 roku, w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w przedszkolach i szkołach. W ciągu pierwszego roku działalności otrzymaliśmy aż dwie prestiżowe nagrody:
Nagroda Klocki Roku dla Korbo Nagroda Goog Brand dla Klocków Korbo tytuł Dobrej Marki oraz tytuł Zabawki Roku.

Klocki KORBO są produkowane w Polsce, przy użyciu najnowszych technologii i z najwyższej jakości materiałów.

Klocki są bezpieczne i solidne, odporne na uszkodzenia mechaniczne, funkcjonalne i kompatybilne (można dowolnie łączyć elementy z różnych zestawów KORBO), a ponadto wielokolorowe i atrakcyjne wizualnie każdy komplet klocków to doskonały sposób świetną zabawę oraz naukę przez zabawę.

Naszej firmie zaufały przedszkola i szkoły (placówki państwowe i prywatne), które od lat wyposażamy w rozmaite pomoce dydaktyczne i logiczne zestawy do kreatywnego myślenia oraz interesujące i angażujące kąciki zabaw.

Od 2001 roku jesteśmy oficjalnym przedstawicielem firm: STEP2 oraz Olifu. Dajemy gwarancję na nasze produkty i gwarantujemy ich najwyższą jakość i atrakcyjność, co poparte jest licznymi nagrodami.