Strona główna

Witaj na portalu edukacyjnym Korbo Blocks Edu,

Znajdziesz tu zestaw materiałów, kart pracy i pomysłów na wykorzystanie klocków konstrukcyjnych Korbo Blocks w edukacji. Strona jest także punktem wymiany doświadczeń i propozycji ciekawych lekcji, które powstały przy współpracy szerokiego grona nauczycieli, instruktorów, pedagogów, psychologów i terapeutów.

W zakładce artykuły znajduje się szereg przydatnych informacji wskazujących w jaki sposób można za pomocą Korbo Blocks wspierać rozwój fizyczny, intelektualny i emocjonalny dziecka. Korbo Blocks to też świetny sposób na rozwijanie kompetencji miękkich, takich jak m.in. umiejętność pracy w grupie czy kreatywności.

W końcu, korzystając z klocków Korbo Blocks dzieci mogą budować niesamowite modele, od najmniejszych do największych! Przygotowaliśmy też szereg popularnych gier i wyzwań, podczas których zabawa z Korbo Blocks staje się dodatkowym, atrakcyjnym elementem zabawy.

Zapraszamy również do naszego bloga -zakładka Edukacja z Korbo Blocks, w którym na bieżąco aktualizujemy i publikujemy pomysły nasze i nauczycieli.

Przyjemnej zabawy!
Zespół Korbo Blocks Edu